Laces Base (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས
