Laces Base (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Teaser
bs: Sažetak
