Laces Base (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: Teaser
cy: Rhagflas
