Laces Base (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Full content
eu: Eduki osoa
