Laces Base (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Tags
he: תגיות

en: Image
he: תמונה

en: Teaser
he: תקציר

en: Layout
he: פריסה

en: Full content
he: תוכן מלא
