Laces Base (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Full content
jv: Konten wutuh
