Laces Base (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Layout
nl: Lay-out

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Full page
nl: Volledige pagina

en: Viewport Sizing
nl: Viewport-afmetingen
