Laces Base (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Tags
uk: Теґи

en: Image
uk: Зображення

en: Teaser
uk: Анонс

en: Layout
uk: Макет

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Full page
uk: На всю сторінку

en: Viewport Sizing
uk: Вимірювання вікна перегляду
