Laces Base (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Comments
da: Kommentarer

en: Image
da: Billede

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: About
da: Om

en: Full content
da: Fuldt indhold

en: Full page
da: Fuld side

en: Viewport Sizing
da: Viewport sizing
