Laces Base (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: Image
fi: Kuva

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: About
fi: Tietoja

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: Full page
fi: Koko sivu
