Laces Base (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: Teaser
hr: Mamac

en: About
hr: Opis

en: Full content
hr: Puni sadržaj
