Laces Base (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Image
hu: Kép

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Layout
hu: Elrendezés

en: About
hu: Leírás

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Full page
hu: Teljes oldal

en: Viewport Sizing
hu: Nézőpont méretezése
