Laces Base (1.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Body
id: Isi

en: Comments
id: Komentar

en: Tags
id: Tag

en: Image
id: Gambar

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Layout
id: Tata letak

en: About
id: Tentang

en: Full content
id: Konten lengkap

en: Viewport Sizing
id: Ukuran Viewport
