Laces Base (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Layout
sl: Postavitev

en: About
sl: O modulu
