Laces Base (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Teaser
be: Цвялілка

en: About
be: Аб

en: Full content
be: Усё змесціва
