Laces Base (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Comments
de: Kommentare

en: Image
de: Bild

en: Teaser
de: Anrisstext

en: About
de: Über

en: Full content
de: Vollständiger Inhalt

en: Full page
de: Vollständige Seite

en: Viewport Sizing
de: Viewport-Größenanpassung
