Laces Base (1.0.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Tags
hi: उपनाम

en: Image
hi: चित्र

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Layout
hi: ख़ाका

en: About
hi: के बारे में

en: Full content
hi: पूरी सामग्री
