Laces Base (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: About
lv: Par

en: Full content
lv: Pilns saturs
