Laces Base (1.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Comments
pt: Comentários

en: Image
pt: Imagem

en: Teaser
pt: Chamada

en: About
pt: Sobre

en: Full content
pt: Conteúdo completo

en: Full page
pt: Página completa

en: Viewport Sizing
pt: Dimensionamento de Viewport
