Laces Base (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: Comments
cs: Komentáře

en: Tags
cs: Štítky

en: Image
cs: Obrázek

en: Teaser
cs: Úvodník

en: About
cs: Popis

en: Full content
cs: Plný obsah
