Laces Base (1.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Layout
et: Paigutus

en: About
et: Programmist

en: Full content
et: Kogu sisu
