Laces Base (1.0.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: Teaser
gl: Resumo

en: Layout
gl: Disposición

en: About
gl: Información

en: Full content
gl: Contido completo
