Laces Base (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Image
oc: Imatge

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Layout
oc: Afichatge

en: About
oc: A prepaus

en: Full content
oc: Contengut complet
