Laces Base (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Image
pl: Obraz

en: Teaser
pl: Skrót

en: Layout
pl: Układ

en: About
pl: O stronie

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Viewport Sizing
pl: Dopasowanie obszaru wyświetlania
