Laces Base (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Image
ta: படம்

en: About
ta: பற்றி

en: Full content
ta: முழு உள்ளடக்கம்
