Laces Base (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
