Laces Base (2.1.6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
