Laces Base (2.1.6) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Tags
ru: Теги

en: Image
ru: Изображение

en: Teaser
ru: Анонс

en: Layout
ru: Макет

en: About
ru: Информация

en: Full content
ru: Полная версия

en: Full page
ru: Полная страница

en: Viewport Sizing
ru: Размеры viewport
