Laces Base (2.1.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: About
te: గురించి
