Laces Base (2.1.7) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Teaser
pt: Resumo

en: About
pt: Sobre

en: Full content
pt: Conteúdo completo

en: Full page
pt: Página completa

en: Viewport Sizing
pt: Tamanho da janela de visualização

en: Width 100%
pt: Largura 100%

en: Width 25%
pt: Largura 25%

en: Width 50%
pt: Largura 50%

en: Width 75%
pt: Largura 75%
