LaMetric Time (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Message
cs: Zpráva

en: Send
cs: Poslat

en: here
cs: zde

en: Other
cs: Jiné

en: Application
cs: Aplikace

en: Local
cs: Místní

en: IP address
cs: IP adresa
