LaMetric Time (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Message
hu: Üzenet

en: Text
hu: Szöveg

en: Send
hu: Küldés

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb

en: API key
hu: API kulcs

en: Local
hu: Helyi

en: IP address
hu: IP-cím

en: Connection
hu: Kapcsolat
