LaMetric Time (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Message
it: Messaggio

en: Text
it: Testo

en: Send
it: Invia

en: here
it: qui

en: Other
it: Altro

en: IP address
it: Indirizzo IP
