LaMetric Time (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Text
nl: Tekst

en: Send
nl: Versturen

en: here
nl: hier

en: Other
nl: Andere

en: API key
nl: API-sleutel

en: Application
nl: Sollicitatie

en: Local
nl: Lokaal

en: IP address
nl: IP-adres

en: Connection
nl: Verbinding
