LaMetric Time (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Message
ta: செய்தி

en: Text
ta: உரை

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Other
ta: மற்றவை

en: IP address
ta: IP முகவரி
