LaMetric Time (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Type
de: Typ

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Send
de: Senden

en: here
de: hier

en: Other
de: Weitere

en: API key
de: API-Key

en: Application
de: Anwendung

en: Local
de: Lokal

en: IP address
de: IP-Adresse

en: Connection
de: Verbindung

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Icon ID
de: Symbol-ID
