LaMetric Time (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Message
lt: Žinutė

en: Text
lt: Tekstas

en: Send
lt: Siųsti

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: IP address
lt: IP adresas
