LaMetric Time (1.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Send
af: Stuur

en: Other
af: Ander
