LaMetric Time (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Text
az: Mətn

en: Other
az: Digər

en: IP address
az: IP ünvanı
