LaMetric Time (1.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Text
fa: متن

en: Send
fa: ارسال

en: here
fa: اینجا

en: Other
fa: ساير

en: IP address
fa: نشانی IP
