LaMetric Time (1.0.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Test
id: uji

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Text
id: Teks

en: Send
id: Kirim

en: here
id: di sini

en: Other
id: Lainnya

en: API key
id: Kunci API

en: IP address
id: Alamat IP
