LaMetric Time (1.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Send
ca: Enviar

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: Application
ca: Aplicació

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Connection
ca: Connexió
