LaMetric Time (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Text
el: Κείμενο

en: Send
el: Αποστολή

en: here
el: εδώ

en: Other
el: Άλλο

en: IP address
el: διεύθυνση IP
