LaMetric Time (1.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Test
hi: परीक्षण

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Text
hi: लेख

en: Send
hi: भेजें

en: Other
hi: अन्य

en: IP address
hi: आईपी अड्रेस

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
