LaMetric Time (1.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Text
mn: Текст

en: Send
mn: Илгээх

en: IP address
mn: IP хаяг
