LaMetric Time (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Text
ne: अक्षर

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
