LaMetric Time (1.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Text
pl: Tekst

en: Send
pl: Wyślij

en: here
pl: tutaj

en: Other
pl: Inne

en: API key
pl: Klucz API

en: Application
pl: Aplikacja

en: Local
pl: Lokalnie

en: IP address
pl: Adres IP

en: Connection
pl: Połączenie
