LaMetric Time (1.0.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Type
te: రకం

en: Test
te: పరీక్ష

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Send
te: పంపించు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Other
te: ఇతర

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
