LaMetric Time (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Text
ur: متن
