LaMetric Time (2.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Text
ast: Testu

en: Send
ast: Unviar

en: Other
ast: Otru
